Jak odzyskać dziewczynę skutecznie – Poradnik

Każdy z nas na pewno poznał kiedyś innego kolesia, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Który z nas nie odczuł nigdy mieszanki podziwu i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? Pół biedy, kiedy nasz kolega może pochwalić się seksownym ciałem i twarzą znanego przystojniaka, ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca przystojni najczęściej otoczeni są wianuszkiem wspaniałych pań. Jak oni to robią?

Jak odzyskać dziewczynę? Na to pytanie zapewne ilu panów, tyle odpowiedzi, ale niektóre kwestie pozostają bez zmian i można nazwać je szczególnego rodzaju przepisem na szczęście.

Najważniejsze – bądź świadomy swego

Co opisuje kolesi, którzy niezmienne są świadomi jak odzyskać dziewczynę? Są oni świadomi siebie. Nieważne czy praktykujesz wioślarstwo, namiętniepasjami grasz w Skyrima czy jesteś specjalistą od szachów – jeżeli cię to kręci, najpewniej jesteś w tym świetny i umiesz o tym mówić. Każda laska zaciekawi się facetem z hobby. Należy znać zalety, które cię charakteryzują i wykorzystywać je kiedy tylko potrafisz. Jeżeli ty będziesz uważał siebie jako ciekawego faceta, płeć piękna będzie widzieć cię tak samo. A z tego już tylko chwila do zwycięskiego flirtu.

Po drugie – odkrywaj ją

Żeby być świadomym jak odzyskać dziewczynę, warto ponadto odkryć mentalność płci piękniejszej. Mało która dziewczyna spotka się z mężczyzną, który jej nie docenia. A jako że białogłowy są istotami wielopłaszczyznowymi, zawsze chodzi im nie jedynie o respektowanie ich piękności (chociaż to też jest niezmiernie ważne!), ale również o pragnienie odczytania jej wnętrza – jej ducha, pasji i historii, które chciałaby pokazać światu. Dokładnie wysilaj słuch i rozmawiaj, nawet jeśli chodzi tylko o związek na jedną noc.

Trzecia kwestia – reguluj napięcie

Najlepiej niezmiernie dokładnie widzieć reakcję kobiety, którą chciałbyś uwieść. utalentowany kobieciarz zdaje sobie sprawę jak stopniować napięcie własnych działań. potrafi kiedy przystopować, a kiedy zadziałać. patrząc na kobietę wie, jak ją podejść i jakie składniki
jak odzyskac była
swojej postaci uzewnętrznić, a które raczej przytłumić.Oczywiście nie chodzi o to, aby udawać kogoś odmiennego od nas. Ale jeżeli jara cię zarówno mechanika samochodowa jak i znane seriale, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą tematykę, aby rozpocząć rozmowę.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *